Güven Future Tasarım, Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi

NACE Kodu: 62.02.01-Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)

MESLEK GRUBU: 8 - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ MESLEK KOMİTESİ

VERGİ KAYIT NO: 685 049 8105

TİCARET SİCİL MEMURLUĞU: ANKARA

MERSIS: 0685049810500017

TİCARET SİCİL NUMARASI: 233943

TİCARET ÜNVANI: GÜVEN FUTURE TASARIM YAZILIM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES: REMZİ OĞUZ ARIK MAHALLESİ PARİS CAD. BARIŞ APT. Apt. NO: 62/8 ÇANKAYA/ANKARA

TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE MİKTARI: 100.000,00 TL

ÖDENEN SERMAYE MİKTARI: 100.000,00 TL

KAYITLI SERMAYE TAVANI: 100.000,00 TL

ŞİRKET TESCİL TARİHİ: 27.02.2007

VERGİ DAİRESİ: ANKARA - DOĞAN BEY VERGİ DAİRESİ

VERGİ NUMARASI: 6850498105

SEKTÖR: Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)

TELEFON: 444 94 94

İNTERNET ADRESİ: www.guvenfuture.com, www.guvenfuture.com.tr

  

Güven Smart Health
Sürüm Notları

V1.0 01.04.2021-30.04.2021 G1-G2-G3-G4-G5-G6

Uygulama kullanıcılarının; normal kullanıcılar, premium kullanıcılar ve sağlık uzmanı kullanıcılar olmak üzere sınıflandırılabilmesi sağlandı. Uygulamanın kan şekeri ölçüm cihazlarıyla entegre çalışabilmesi sağlandı. Kullanıcılar ölçümlerini manuel ve otomatik olarak girebilmekte. Ölçümler otomatik olarak kullanıcı grafiklerine işlenmekte. Normal kullanıcılar manuel ya da otomatik olarak uygulamaya girdikleri ölçümleri kendileri takip edebilmekte. Premium kullanıcıların uygulamaya giriş yaptıktan sonra sistem yöneticisi tarafından uygulama içindeki sağlık uzmanlarına atanabilmesi sağlandı.

 

V1.1 01.05.2021-30.05.2021 G7-G8-G9-G10-GH1-GD1-GD2

Sağlık uzmanlarının kendisine atanmış hastaları listelerinde görebilmesi,  ölçümlerine anlık olarak ulaşabilmesi sağlandı. Sağlık uzmanı kullanıcıların yaş, cinsiyet gibi değişiklik gösteren özelliklerine göre uygun hedef aralıkları ve kritik limitleri değiştirebilmesi sağlandı. Kritik limitlerin dışında bir ölçüm olması durumunda ilgili sağlık uzmanına bildirim gitmesi özelliği eklendi. Sağlık uzmanlarının uygulama içinde takvimlerine, randevu ve randevu tarih ve saatlerine ulaşabilmesi sağlandı. Listede silinen ölçümün grafikte hala görünmesi sağlandı. Grafik ekranında telefon yan yatırıldığında ekranın full screen olarak görülebilmesi sağlandı. Uygulamaya girişte kullanıcıların doldurması ve uygulamaya giriş yapabilmesi için Onam Formu koyuldu.

 

V1.2 01.06.2021-30.06.2021 G11-G12-G13-G14-GH2-GH3

MG11-Kullanıcıların talebine göre kan şekeri ölçüm hatırlatmasının hangi sıklıkta yapılması gerektiği, kullandığı ilacın kaç günde bir alınması gerektiği ve ilacın dozu için hatırlatıcı mekanizma oluşturuldu. Kullanıcının grafik üzerinde zaman aralıklarını ve grafik görüntüsünü değiştirebilmesi sağlandı. Kullanıcının, belirlenen tarih aralığında listelenen değerleri etiketlerine göre yüzde dağılım olarak görebilmesi sağlandı. Kan şekeri hedef aralığı yeşil renkle, düşük değerler kırmızı, kritik limit değerin altı koyu kırmızı, yüksek değerler sarı, kritik limit değerin üstü ise turuncu renkle belirtildi. Kritik limit değerlerin altında ya da üstünde seyreden ölçümlerde sağlık uzmanlarına uygulama üzerinden bildirim gitmemesi, yalnızca hasta sayfasından izleme yapabilmesi hatası giderildi. iOS üzerindeki randevu oluşturma testlerinde tarih seçilmesine rağmen hastanın ekranına randevu farklı tarih olarak düşmesi hatası giderildi.

 

V1.3 01.07.2021-30.07.2021 G15-G16-G17-G18-G19-GD3-GH4

Kullanıcıların ihtiyaç duydukları noktada uygulama içinde yer alan sağlık uzmanları ile yazılı ve / veya görüntülü görüşme şeklinde iletişim kurabilmeleri özelliği eklendi.  Kullanıcıların sağlık uzmanları ile yaptığı yazılı görüşmelerin kayıt altında tutulması sağlandı. Kullanıcıların, her bir ölçüm için ayrı ayrı yemekten önce, sonra ve diğer olmak üzere etiket girebilmesi, fotoğraf ve not ekleyebilmesi sağlandı. Premium kullanıcıların manuel ya da otomatik olarak uygulamaya girdikleri ölçümlerinin sağlık uzmanı tarafından takip edilmesini ve sağlık uzmanları ile yazılı/görüntülü görüşmeyi talep edebilmesi özelliği eklendi. Düzenli kan şekeri kontrolü için kullanılan kan şekeri izlem defteri dijital ortamda kullanılması sağlandı. Hatırlatıcı ekranında hatırlatıcı oluşturulurken aralıklı gün seçiminin kaldırılarak belirli bir gün ya da her gün seçiminin yapılması sağlandı. Menüde dil seçimi değiştirildiğinde eski dilin seçili kalması hatası giderildi.

Sağlık Kiosku Sürüm Notları

V1.0 MG1-MG2-MG3-MG4 26.03.2021

 Kullanıcı anasayfada Self Exam ,Hekim Görüşmesi ve Sağlık Danışmanı ile iletişim olarak 3 farklı ekran üzerinden seçim yapabiliyor. Kullanıcı anasayfada görüntülenen Self Exam imgesinde kendi kendini muayene edebiliyor.

Symptom Checker Api Medic entegrasyonu sağlandı(Hastaların şikayetleri üzerinden gidebilecekleri departmanların belirlenmesi). Kullanıcı Self exam içindeki kan basıncı  ölçümünü seçebilmeli ve ölçüm yapabiliyor.

 

V1.1 MG5-MG6-H1 11.04.2021

Kullanıcı Self exam içindeki kandaki oksijen miktarının ölçümü  seçebilmeli ve ölçüm yapabiliyor. Kullanıcı Self exam içindeki  kandaki glikoz ölçümünü seçebilmeli ve ölçüm yapabiliyor. Yapılan ölçümler çıktı alınmak istediğinde bazı ölçümler görünmüyor hatası düzeltildi.

 

V1.2 MG7-MG8-H2-D1 28.04.2021

Kullanıcı Self exam içindeki  vücut sıcaklığı ölçümünü seçebilmeli ve ölçüm yapabiliyor. Kullanıcı ağırlık ve vucüt kitle endeksi  ölçümünü seçebilmeli ve ölçüm yapabiliyor. Anasayfada direkt olarak cihazlar yer alıyor du artık kullanıcı anasayfada online doctor, self exam ve sağlıklı danışma hattı bölgeleri eklendi Tartı cihazında kullanıcı boyu kilosu alınmadan ölçüm sonucu yazabilme hatası düzeltildi.

 

V1.3 MG9-MG10-MG11-D2 14.05.2021

Kullanıcı anasayfada görüntülenen  Hekim Görüşmesi  ekranına giriş yapabiliyor. Mini check-up, semptom checker ve departmanlar olarak 3 çeşit imge görüntüleyebiliyor. Kullanıcı Mini check-up ekranını kullanarak görüntülü görüşme yapabiliyor. Kullanıcı Semptom Checker ekranını kullanarak sayfa içeriğini görüntüleyebiliyor. Kan şekeri ölçümü alınmadan kullanıcının yemek öncesi mi, sonrası mı ya da uzun süreli açlık bilgisi alınıyor.

 

V1.4 MG12-MG13 30.05.2021

Kullanıcının Termometre ile Vücut sıcaklığı ölçümünün alınması ve gösterilmesi sağğlandı. Kullanıcı ekranda görüntülenen insan görseli üzerinde şikayetinin bulunduğu bölgeyi seçebilmelidir Seçilen bölge ile ilgili vücut bölümlerinin listeleyebilliyor. Symptom checker fonksiyonunda sonuç ekranında yükleniyor birden fazla kez görünüp kayboluyor hatası düzeltildi.

 

V1.5 MG14-MG15 17.06.2021

Kullanıcı şikayetinin bulunduğu bölümü seçerek olası şikayetlerin listesini görüntüleyebilmelidir. Görüntülenen liste üzerinde 1 veya birden fazla seçim yapabiliyor. Kullanıcı şikayetinin bulunduğu bölümü seçerek olası şikayetlerin listesini görüntüleyebiliyor.. Görüntülenen liste üzerinde 1 veya birden fazla seçim yapabilmesi sağlandı.

 

V1.6 MG16-MG1730.06.2021

 Kullanıcı Sağlık&Danışma Hattı ekranının görüntüleyebilmelidir.
Görüntülü görüşme başlatabiliyor. Kullanıcı Kronik ve Metabolik Hastalıklar departmanını görüntüleyebilmelidir. Görüntülü görüşme başlatabilmesi sağlandı.

V1.7 MG18-D3 16.07.2021

Kullanıcı Dermatoloji departmanını görüntüleyebiliyor. Kullanıcılar yaptıkları ölçümleri yazıcıdan çıktı olarak alabiliyor.

 

V1.8 MG19 30.07.2021

Kullanıcı Diyet Servisi departmanını görüntüleyebilmelidir. Görüntülü görüşme başlatabilmesi sağlandı.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası

BGYS Politikamızın amacı;

                                                                                                                  

  • İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı Güven Future Tasarım Yazılım Ve Danışmanlık Ltd. Şti. bilgi varlıklarını korumak,  bilgiye erişilebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak, sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmak,

  • Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak:

       Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,

       Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,

       Erişilebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,

  • Sadece elektronik ortamda tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortamda bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.

  • Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak,

  • Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıklıkları, BGYS Ekibine rapor etmek ve BGYS Ekibi tarafından soruşturulmasını sağlamak,

  • İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek,

  • Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek; değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak,

  • Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek,

  • Bilgiye erişilebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.

BGYS.PLT.00                                           

04.01.2021/00                                                                           

Genel Müdür 

Tolga T. Tunçer                                                                      

Bilgi Toplumu Hizmetleri